EMBAY MEDYA Süper Slowmotion

Embay Medya

Süper Slowmotion

Super Slowmotion camera sayesinde hızlı hareket eden nesneleri daha hızlı bir şekilde yakalamanıza izin verir. Reklam ve tanıtım filmlerinizde ya da videolarınızda farklı bir alana daha iyi şekilde odaklanmak istiyorsanız, bu kameralar sayesinde en iyi sonuçları alabilirsiniz. Böylece reklam filmlerinizde duygu ve düşünceleri daha iyi bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Bir noktaya odaklanarak ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. İlgi çekici içerikler ile insanların ilgisini kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Her ne kadar ağır çekim ile karıştırılsa da bu türler daha farklı bir yapıya sahiptir. Süper Slowmotion, normal videolardan 32 kat daha yavaş oynatmalara olanak tanır. Böylece insan gözünün göremediği hızda bir anı yakalayabilir, bunu hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Eğer Super Slowmotion camera çözümlerinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yüksek teknoloji ve tecrübeyi birleştiren firmamız, videolarınızdan daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Süper Slowmotion Nedir?

Reklam da dahil olmak üzere herhangi bir videonun herhangi bir bölümünde anı yakalamak istiyorsanız, normal koşullarda çok hızlı olmanız ve bunu yakalamanız ya da art arda hızlı hızlı fotoğraflar çekmeniz gerekir. Her ikisi de gerek zaman gerek maliyet bakımından büyük kayıplara neden olur. Ancak gelişen teknoloji sayesinde bu duruma kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Süper Slowmotion camera sayesine zorluk çekmeden anı zorluk çekmeden yakalayabilirsiniz. Bu kapsamda bir reklamda özel bir anı yakalamanız gerekiyorsa, istediğiniz çözümlere anında kavuşabilirsiniz.

Süper Slowmotion Avantajları Nelerdir?

Firmalar reklam filmlerinde bazı noktalara özelikle odaklamak isteyebilir. Ancak normal koşullarda bunu sağlamak oldukça zordur. Süper Slowmotion camera ile aradığınız çözümlere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda videolarınızda en önemli noktaları yakalayarak, hedef kitlenize daha iyi bir şekilde sunabilirsiniz. Eğer bir gerilim anını göstermek istiyorsanız, istediğiniz sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Böylece seyircilere etkilerini daha iyi bir şekilde sunabilirsiniz. Reklam ve tanıtım amaçlı filmlerinizde doğru yerlerde yavaşlatma gerçekleştirerek, insanların dikkatini o noktaya rahatça toplayabilirsiniz. Böylece uzun bir video olsa bile daha uzun süre izlenme alarak, tanıtım videolarınızdan daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Süper Slowmotion Camera Neden Tercih Edilir?

Gerek reklam gerekse farklı amaçlara sahip olan videolarda bazı durumlarda ana odaklanmak gerekebilir. Normal kamera kullanarak yakınlaşma sağlanabilse de bu istenen sonucun alınabileceğini göstermez. Süper Slowmotion camera burada devreye girerek videonun istenen yerine anında yakınlaşma sağlar. Böylece istediğiniz sonuçlara daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Odaklanma özelliği sayesinde videonun en önemli kısımlarını rahatça vurgulayabilirsiniz. Bir dakika içindeki kareleri yavaşlatarak, kişilerin belirli bir ana daha kolay şekilde odaklanmasına yardımcı olabilirsiniz. Eğer video içinde bulunan olayları daha açık ve net bir şekilde canlandırmak istiyorsanız, Süper Slowmotion camera ile saniyede akan kare sayısını yavaşlatabilirsiniz. Böylece normal hız esnasında görülmeyen sahneleri daha rahat bir şekilde gösterebilir, algılamalarına yardımcı olabilirsiniz. Firmamız yüksek hızda videolarda en iyi sonuçları almanız için teknoloji ve bilgiyi birleştirerek, en iyi çözümlere ulaşmanıza yardımcı olur. Video çalışmalarınız için iletişime geçerseniz bu hizmetimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Süper Slowmotion Neden Kullanılır?

Süper Slowmotion camera temel olarak videonun hızını değiştirmenize olanak tanır. Bu çerçevede videonun özel olarak göstermek istediğiniz anlarını izleyicilere sunabilirsiniz. Olayların akışını yavaşlatarak, normal gözle görülmeyecek durumlarda en iyi sonuçları alabilirsiniz. Bu kapsamda videonun tümüne değil belirli bir dakikasına, saniyesine odaklanılmasını istiyorsanız anında sonuçlara ulaşabilirsiniz. Firmamız videonuzun çalışmalarını kısa sürede gerçekleştirerek en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Süper Slowmotion Nasıl Yapılır?

Süper Slowmotion her video için özel bir şekilde gerçekleştirilir. Bu işlemler hem yeni çekimlerde hem de mevcut videolarda yapılabilir. Daha önceki çalışmalarda önce müşterilerin ne istediği ve neye ihtiyaç duydukları incelenerek buna en uygun çözümler sunulur. Video genel anlamda incelendikten sonra gerekli yazılımlar ile en iyi çözümler alınır. Ancak yeni bir video çekilecekse ilk olarak buna dair tüm incelemeler yapılır ve ayrıntılar öğrenilir. Süper Slowmotion camera ile yavaşlatılacak anda gerekli işlemler gerçekleştirilir. Firmamı alanında uzman ekipleri sayesinde kısa sürede en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Kurumsal tecrübemiz sayesinde istediğiniz çözümlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Süper Slowmotion Ne Kadar Hızlı?

Videolarda anı yakalama her video için farklılık gösterir. Bu kapsamda kullanılan kameralar da değişkenlik sahibidir. Kişiler ne kadar yavaşlatma istiyorsa, çözümler de buna uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Yaygın olarak kullanılan ağır çekim ayarları 240 FPS ya da 8X’tir. Bu durum video 39 FPS’de oynatıldığı zaman geçerlidir. Bunun yanı sıra Süper Slowmotion camera içinde önemli unsurlar da vardır. Ana hatları bile bunlar aşağıda olduğu gibi maddeler halindedir;
  1. Kamera türü
  2. Sensör
  3. Megapiksel
  4. Maksimum video çözünürlüğü
  5. 4K kare hızı
  6. 2,7K kare hızı
  7. 1080 piksel’de kare hızı
  8. Lens
  9. Otomatik odaklama
Firmamız tüm projelerde yüksek kaliteye sahip olan kameralar kullanır. Bu sayede en iyi sonuçlara kısa sürede ulaşmanız sağlanır. Yüksek teknoloji sayesinde yüksek çözünürlükte videoları istediğiniz gibi alabilirsiniz. Tüm çalışmalar özel bir şekilde değerlendirilmekte olup yavaşlatmak istediğiniz karelerde en iyi sonuçlara ulaşmanız sağlanır. Eğer iletişime geçerseniz, hizmetlerimiz hakkında tüm detayları alabilirsiniz.
Bant Reklam Örneklerimiz
Yukarı Çık
Kapat Yakınlaştır
Context Menu is disabled by theme settings.