EMBAY MEDYA Montaj Hizmeti

Embay Medya

Montaj Hizmeti

Montaj video tanıtım amaçlı filmlerinizden daha fazla verim almanıza yardımcı olur. Reklam amaçlı tanıtım videoları hazırlanırken, kurgu ve montaj en dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Zira burada yapılan çalışmalar tanıtımdan alınan verimi doğrudan etkiler. Bu kapsamda yapılan tüm çalışmalar firmalara ve gereksinimlerine özel olarak gerçekleştirilir. Bu nedenle her bir proje özel olarak ele alınır. Kaliteyi güvenle birleştiren firmamız, tüm çalışmalarınızı kendisine ait sunucular da yükler. Üst düzey güvenlik ortamlarında korumayla reklam filmleriniz güvene alınır. Video yayın hizmeti rakiplerinizin önüne geçecek şekilde hazırlanarak hedef kitleniz daha kolay ulaşmanız hedeflenir. Böylece hizmet ve ürünlerinizden aldığınız verimin arttırılması sağlanır. Tüm montaj video çalışmaları esnasında bununun için son medya ve teknolojiden yararlanılır. Söz konusu çözümlerimizden faydalanmak için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Montaj Neden Önemli?

Günümüzde reklam çalışmaları, firmaların kendini ve ürünlerini tanıtabilmesi için büyük bir önem taşır. Ancak en iyi sonuçları almak istiyorsanız, reklamlarınız da doğru bir şekilde planlanmış olmalıdır. Hatalı yapılan işlemler sonuç alamamanıza neden olur. Bu nedenle ürün, mekan ya da marka tanıtımı gibi çalışmalarda, en son aşama olan montaj video büyük bir önem taşır. Böylece gerekli düzenlemeler ve eklemler yapılarak, hedefinize daha verimli şekilde ulaşmanız sağlanır. Tanıtım videolarının hepsi doğru bir akış içinde sırayla düzenlenmeli, doğru renkler, müzikler ve içerik eşliğinde hedef kitlenize ulaşması gerekir. Böylece videolarınızı daha verimli bir şekilde oluşturabilir, tanıtımlarınızla daha iyi sonuçlar elde edilebilir.

Montaj Videolarda Nelere Dikkat Edilmeli?

Tanıtım videolarının dikkatli yapılmaması reklamlarınızın istediğiniz sonuçları vermemesine neden olur. Bu durum montajda da geçerlidir. Eğer montaj video için bir önem gösterilmezse, hedef kitlenize verimli şekilde ulaşamazsınız.
 1. Bu nedenle montaj işlemlerinin gerçekleştirilirken dikkatli olunması en büyük şarttır. Burada dikkat edilmesi gereken bazı yerler şöyledir;
 2. Videonunum süresine önem verilmelidir. Çok uzun olması izleyicileri sıkabilir.
 3. Video içinde ilgi çekici görseller ile müşterilerin dikkati çekilmelidir.
 4. Videonun zamanı verimli değerlendirilmeli, istenen mesaj süre içinde verilebilmelidir.
 5. Videolar doğru şekilde birleştirilmeli, bir sorun çıkmamalıdır.
 6. Gereksiz ayrıntılar yer almamalıdır.
 7. Başta rakipleriniz olmak üzere diğer reklam filmlerine göre bir fark olmalıdır.
Firmamız montaj video yaparken son teknolojiyi alanında uzman ve deneyimli personeller ile birleştirerek en iyi çözümleri almaktadır. Hizmetlerde önce rakip araştırması yapılmakta olup böylece rakiplerinizin ne yaptığını görmeniz, buna göre hareket ederek çözüm bulmanız mümkündür.

Montaj Videolarda Önemli Kurallar

Video montajlama nedir, bir reklam veya tanıtım filmini izleyici için daha güzel hale getirmeyi amaçlar. Bu bakımdan düzenlemeler, eklemeler yapılarak mevcut sorunlar giderilir. Böylece yayınlandığı zaman hedef kitlesi neyse buna daha iyi hitap etmesi sağlanır. Böylece reklam filminden alınan sonuçlar da daha çok iyileşir. Montaj yaparken, dikkat edilmesi gereken bir takım kurallar da vardır;
 1. Duygu ve His: Reklam ve tanıtım videoları izleyicilerin duygularına, hislerine hitap etmeyi amaçlar. Bu kapsamda kullanılan her bir öğrenin bir amacı, hedefi vardır. Bu nedenle ilk olarak izleyende hangi duyguların uyandırılması istendiği bilinmeli, buna özel bir çalışma yapılmalıdır.
 2. Hikaye: Reklam filmi kendi içinde uyarlı olmalı, hikayenin devamı gelebilmelidir. Yapılan tüm işlemler mantıklı olmalı, sorunlara neden olmamalıdır.
 3. Ritim: Eğer reklam videosu içinde müzik varsa bunun türüne ve ritmine dikkat edilmelidir. Seçilen müzik reklamın konusuna uygun olmalıdır. Ayrıca verilmek istenen duyguyu da desteklemelidir. Böylece reklamdan daha iyi sonuçlar alınabilir.
 4. Göz Hizası: Göz hizası bir planda yer alan bir öğenin kesilerek diğer plana geçmesini kapsar. Bu kapsamda yapılan bir işlem, izleyicide onun devamı geliyormuş hissi uyandırılmalıdır.
 5. Ekran Yapısı: Montaj video yaparken 180 derece kuralına uyum gösterilmelidir. Bu çerçevede plan değişikliği esnasında aks atlanmamalıdır.
 6. Aksiyonun 3 Boyutlu Yapısı: 180 derece kuralı izleyiciyi farklı yönlere götürebilmek gibi bir takım amaçlarla bozulabilir. Bu istisnai durumlardan biridir. Bu kapsamda aksiyonun 3 boyutlu yapısı, kamera hareketi çerçevesinde aksiyonu izleyiciye tanıtmayı amaçlar.

Firmanız montaj video çalışmalarında tüm işlemleri profesyonel şekilde gerçekleştirerek, en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur.Montaj Hizmeti Nasıl Yapılır?

Montaj hizmeti bir video çekildikten sonra yapılır. Bunun için mevcut bir çalışma üzerinde işlem yapılabileceği gibi yeni bir video da çekilebilir. Bunun için kullanılan uygulamalar projeye göre farklılık gösterebilir. Montaj video işlemlerine başlamadan önce firmaların rakipleri de incelenerek nasıl çalışmalar yaptığı detaylı bir şekilde ele alınır. Böylece neyin nasıl yapıldığı ve hatalar görülebilir. Böylece daha iyi bir çalışma ile onların önüne geçmek mümkündür.

Montaj Hangi Avantajlara Sahiptir?

Montaj video doğru bir şekilde yapıldığı takdirde size birçok avantaj sunar. Bunlar maddesel olarak aşağıda olduğu şekildedir;
 1. Reklam filminde yer alan küçük hatalar, tekrar çekme gereği olmadan düzeltilebilir.
 2. Firmaların vermek istediği mesajın etkisi arttırılabilir.
 3. Reklamlar daha ilgi çekici bir hale getirilebilir.
 4. Hedef kitlenize bir duygunun, düşüncenin ulaşması sağlanabilir.
Tüm bunlar sayesinde reklamlarınızdan daha iyi sonuçlar almanız mümkündür. Firmamız başlangıcından sonuca kadar tüm işlemleri kurumsal yapısı, profesyonel, tecrübeli ve eğitimli ekipleriyle kontrol etmektedir. Böylece size her zaman en iyi hizmetleri sunar.
Bant Reklam Örneklerimiz
Yukarı Çık
Kapat Yakınlaştır
Context Menu is disabled by theme settings.