EMBAY MEDYA Online Satış Danışmanlığı

Embay Medya

Online Satış Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlık ajansı tarafından verilen online satış danışmanlığı hizmetleri, online satışlardan daha fazla verim alması için özel bir şekilde verilir. E-ticaret, bünyesinde birçok avantaj bulundurur. Ancak bunları deneyimlemek için gerekli adımların doğru bir şekilde atılması, stratejinin doğru bir şekilde oluşturulması şarttır. Aksi durumda gerek aldığınız tıklamalar gerekse görüntülemeler istediğiniz gibi olmayacak, böylece e-ticaret negatif sonuçlanacaktır. Eğer e-ticaret sitenizin daha üst sıralarda görüntülenmesini ya da satışlarınızın artmasını istiyorsanız, online satış danışmanlığı ile en iyi sonuçları alabilirsiniz. Firmamız alanında profesyonel olarak çalışarak, tüm ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz eder. Böylece kısa süre içerisinde, en iyi çözümlere ulaşmanız sağlanır. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, E-ticaret danışmanlık ajansı olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 E-Ticaret Danışmanlığı Ne Yapar?

E-ticaret danışmanı ne iş yapar, her site için özel çözümler sunar. İhtiyaçları ve gereksinimleri denetleyerek buna uygun adımlar atar. Ancak temel olarak bir marka ya da firmanın satış sürecini geliştirme ve büyütmeyi hedefler. Bunun dışında ilgili sitenin temelini, operasyonlarını ve geriye kalan tüm süreçlerini yönetir. Ayrıca şu gibi görevler de online satış danışmanlığı kapsamında yer alır;
 1. Site optimizasyonunu sağlama
 2. Farklı çek kampanyasıyla birlikte kurguların iletimini gerçekleştirme
 3. Sitenin eğitimlerini tamamlama
 4. 3 RD sürecini profesyonel bir şekilde işleme
 5. Site içerisindeki ürünlerin içerik yönetiminde bulunma
 6. Gider ve zarar optimizesini sağlama
 7. Siteye ait olan kar, ciro ve marjların takibini sağlama
 8. Arama motorlarında iyileştirme yapma
 9. Kampanya ve promosyon konusunda çalışmalar yapma
 10. UX-UI süreçlerine hâkim olacak şekilde bir tasarım yapma
 11. Site alt yapısını sürekli olarak güncel tutma ve destekleme
Tüm bunlar sayesinde hem e-ticaret sitenizi daha verimli yönetebilir hem de satışlarınızı arttırabilirsiniz. E-ticaret danışmanlık ajansı olarak firmamız profesyonel ekipleri ve kurumsal tecrübesi ile en iyi sonuçları almanıza yardım eder.

Online Satış Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

Online Satış Danışmanlığı her firma ve marka için özel bir şekilde yapılır. Bu hizmetlerin alınabilmesi için ilk olarak iletişim kurulması ve müşteri ile bir toplantı yapılması gerekir. Bu esnada müşterilerin ne istediği öğrenilerek buna uygun çözümler teklif edilir. Bunun yanı sıra ilgili platform da ayrıntılı bir şekilde incelendiği için buna yönelik neler gerçekleştirilebileceğine dair öneriler sunulur. Bu kapsamda yapılan bir anlaşma ardından proje hemen başlar. Ayrıca rakipler de incelenerek ne yapıldığı, buna karşılık neler gerçekleştirilebileceği incelenir. Eğer bir takım eksikler de belirlenmişse, bunlara dair de gerekli önlemler anında alınmaktadır. Bu çalışmaların hedefinde ilgili platformun daha başarılı bir şekilde devam etmesi amaçlanır. Firmamız Online Satış Danışmanlığı hizmetlerinde sizlerin başarısını kendi başarısı olarak kabul eder.

Online Satış Danışmanlığının Avantajları Nelerdir?

Online Satış Danışmanlığı e-ticaret yapmak isteyenlere büyük olanaklar tanır. Bu kapsamda yol haritanızı daha iyi çizmeniz mümkündür. Bu işlemler ihracat çerçevesinde de yapılabilir. E-ihracat danışmanlık ile bu alana girmeden gerekli tüm bilgileri alabilir, buna yönelik adımlar atarak en iyi sonuçları alabilirsiniz.
 1. Bunun dışında alanında uzman olan bir Online Satış Danışmanından hizmet alırsanız, şu gibi artıları da görebilirsiniz;
 2. Rakip analizlerinizi daha iyi yaparak hangi adımlar atabileceğinizi görebilir, rakiplerinizin hareketlerinden haberdar olabilirsiniz.
 3. Sitenizi daha verimli bir şekilde yürütebilirsiniz.
 4. Sitenizin internet üzerinde daha üst sıralara çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.
 5. Satışlarınızı ve marka tanınırlığınızı arttırabilirsiniz.
 6. Sektörünüzde meydana gelen değişikliklere anında uyum sağlayabilirsiniz.
 7. E-ticarete yeni başlamışsanız ne yapmanız gerektiği hakkında daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.
 8. Sitenizi SEO uyumlu bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
Böylece sitenizi daha verimli ve etkili bir şekilde yönetebilir, en iyi çözümlere bu kapsamda ulaşabilirsiniz. Eğer alanında en uzman olan E-ticaret danışmanlık ajansı ile iletişime geçerseniz, sadece size özel çözümler alabilirsiniz.

Online Satış Danışmanlığında Neler Yapılır?

Online Satış Danışmanlığı hizmetlerinde yapılanlar oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Bunlar temel olarak kişilerin gereksinimlerine göre şekillenir ve bunlardan bazıları şöyledir;
 1. Ürün Ekleme ve Takibi: E-ticaret danışmanlık ajansı ile ürün ekleme ve takibini yapabilir, böylece sadece buna saatler harcamak zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Bu işlemler SEO uyumlu olduğu için en iyi hizmeti alabilirsiniz.
 2. Kategori Hiyerarşisi Oluşturma ve Kategori Yönetimi: Online Satış Danışmanlığı sitenizin daha düzenli görünmesi için de gerekli olan çalışmalar yapar. Doğru tasarlanan kategori sayfaları ile müşterilerinizi daha iyi şekilde yönlendirebilirsiniz.
 3. Ürünlerin Pazar Yerlerine Gönderilmesi ve Takibi: Eğer e-ticaret sitenize ek olarak online pazaryerlerinde de varlık gösteriyorsanız, Online Satış Danışmanlığı ile bu ürünleri ilgili pazaryerlerine hemen gönderebilir, takip edebilirsiniz.
 4. Piyasa Araştırması ve Rakip Analizi: Sektörde rakipleriniz incelenerek gerekli stratejiler geliştirilir. Bu kapsamda yapılacak hatalara karşı da korunabilir. Piyasa araştırması yaparak her zaman güncel olmanız sağlanır.
Tüm bu maddeler aynı zamanda e-ticaret danışmanı ne iş yapar kapsamında girer. Eğer tüm bunları en iyi şekilde almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tüm çalışmalar platformunuz ve kurumunuz ayrıntılı bir şekilde analiz edildikten sonra, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre yapıldığı için sadece size özel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Böylece e-ticaretten daha fazla verim almaya başlayabilirsiniz.
Bant Reklam Örneklerimiz
Yukarı Çık
Kapat Yakınlaştır
Context Menu is disabled by theme settings.