EMBAY MEDYA 3D Animasyon Reklam

Embay Medya

3D Animasyon Reklam

Embay Medya animasyon ekibinin hazırladığı animasyon Filmler, birden fazla resmin ardarda hızlı bir şekilde gösterilmesiyle elde edilen hareketli görüntülerdiler. Nesne, canlı gibi görsellerin sanal ortamda gerçekçi ölçülere ve derinliğe sahip hale getirilmesine de 3D modelleme denilmektedir. Modelleme yapılacak canlı veya nesnenin tüm fiziksel özelliklerinin bilinmesi gerekir. 3D animasyon reklam filmi hazırlamak için öncelikle bir hikâye, öykü, fikir ya da senaryo şekillendirilmelidir.

Embay Medya’nın  alanlarında uzman kişilerden oluşan deneyimli ve yaratıcı ekibi, animasyon veya motion graphic filmi için alınan brief doğrultusunda bir senayo geliştirir. Geliştirilen içerik doğrultusunda filmde seslendirme olacaksa veya motion grafik videosunda yazılar yer alacaksa, metin yazarları tamamen hedef kitleye göre cümleler tasarlayarak seslendirme metni veya video metni oluşturur.

Geliştirilen konsept, senaryo, seslendirme metni ve video metnine uygun olacak şekilde; kreatif direktörler, art direktörler ve grafikerler tarafından estetik ve kreatif görsel tasarım çalışmaları hayata geçirilir. Grafik tasarım çalışmalarının ardından projenin görsel stopu oluşturulur ve videographer’lar ile motion graphic sanatçıları tarafından bu görsel stoktaki grafik tasarımlar hareketlendirilir. Seslendirme ve müzik, dijital kurgu gibi aşamalardan sonra animasyon videoları hazır. İşte bu kadar.

  • Animasyon, Hedef kitlenin ilgisini, eğlenceli ve dikkat çekici bir karakter çizimi ile kolayca çekebilir.
  • Animasyon filmlerinin telif süreçleri kolaydır.
  • Animasyon reklamlar, Cast (Oyuncu) ve çekim maliyetlerini ortadan kaldırır.
  • Animasyon tekniğiyle, gerçek çekim ile ulaşılması zor birçok projeyi hayata geçirmek çok daha kolaydır.
  • Animasyon videoları, çocuklarında, yetişkinlerinde ilgisini çekebilir.
  • Animasyon, diğer videolara göre daha eğlenceli ve renklidir.
  • Kısacası, Animasyon filmleri ‘de bizler gibi!!! kendini sevdirmesini iyi bilir.
  • Merak etmeyin, Animasyon konusunda doğru yerde olduğunuzu düşünüyoruz.
3D Reklam Örneklerimiz
Yukarı Çık
Kapat Yakınlaştır
Context Menu is disabled by theme settings.