EMBAY MEDYA Cinema Reklam

Embay Medya

Cinema Reklam

Bir tutkudur beyaz perde… Bu gün alışveriş merkezlerinin Sinema bölümlerinde ki müthiş yoğunluk, ya da evlerimizin muhakkak bir köşesini süsleyen film arşivleri gösteriyor ki sinema filmleri gerek çocukların takip ettiği çizgi sinemalar olsun gerekse de yetişkinlerin adeta yemek içmek kadar ihtiyaç duyduğu bir aktivite haline gelmiş bulunuyor. Kimi insanlar istedikleri bir filmi profesyonel sinema sistemi döşenmiş olan sinemalarda izlemek isterken kimileri de evlerinde oturdukları yerden filmin tadını çıkarmak istiyor. Ancak yine de bir filmi sinemada izlemek gibisi yok sanırım. Hal böyle olunca da sinemalarda film başlamadan ya da filme ara verilirken ortaya bir anda Sinema Reklamları çıkıveriyor öyle değil mi? Aslında bu her kimin aklına geldiyse tanıtımı yapılmak istenen bir filmin, ürünün ya da herhangi bir iş için oldukça etkili bir yöntem bunu kabul edelim lütfen.

Sinema Reklamları, adından da anlaşılacağı üzere bir reklam türü ve oldukça etkili bir reklam türü. Zira, sinemalar her gün milyonlarca kişi tarafından dolup taşıyor, çünkü öyle filmler var ki gişe rekorları kırıyor malum. Dolayısıyla bu tarz bir filmin gösterimi izleyici ile buluşmadan önce verilen reklamlar da milyonlarca insan tarafından izlenme imkanı sağladığı için hedefine ulaşmak isteyen reklam filmi oldukça hızlı ve daha kolay bir şekilde hedef kitlesiyle buluşuyor. Müthiş bir fikir…

Şimdi de sinema reklamları işi ile uğraşanlara seslenelim bakalım;

Sinema Reklam işi için sizlere yardımcı olmak isteyen profesyonel bir ekip var. Toplam 47 Şehir’de faaliyet gösteren 1280 Sinema Salonu ve 154 Lokasyonda sizlerde filmlerinizi ya da tanıtmak istediğiniz her hangi bir şeyi insanlarla buluşturmak ister misiniz. İşte size bulunmaz bir fırsat. WOW Medyatv sizler için bu işi en kaliteli şekilde düzenlemek konusunda alanında bir lider… dedik ya Sinema Reklamları koca bir kitleye sesleniyor. Bizce bu fırsat kaçmaz. Bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.     

Sinema Reklam Lokasyonları

35 Şehir

96 Lokasyon

846 Salon

2 Şehir

3 Lokasyon

20 Salon

11 Şehir

18 Lokasyon

155 Salon

Sinema Reklam Örneklerimiz
Yukarı Çık
Kapat Yakınlaştır
Context Menu is disabled by theme settings.