Yayına Girdiği İlk Andan Büyük İlgi Ve Sevgiyle Karşılaşan “Çarpışma” Tam Gaz Devam Ediyor

Yayına girdiği ilk andan itibaren büyük ilgi ve sevgiyle karşılaşan “Çarpışmadizisi, tam gaz hızına devam ediyor. Reyting bakımından her zaman ilk onda yer alan bu Show TV dizisi, diziseverler tarafından ilgi ile takip ediliyor.

2 Mayıs Perşembe 2019 tarihinde Show TV ekranlarına gelen ve 20. Bölümü ile seyirci ile buluşan “Çarpışma” dizisinde çok önemli gelişmeler yaşandı. Kadir babasını öğrenme anıyla yüz yüze geldi, Cemre Kerem’ e hayatında başka birinin girdiğini söyledi. Kadir, Cansız’ ı buldu ve ona gitmesini istemediğini söyledi. Oldukça hareketli ve son derece önemli olaylar yaşandı. Bu gelişmeleri uzun zamandır seyirci de bekliyordu. Hepsinin bu bölümde gerçekleşmesi bir nebze de olsa seyircilerin yüreğini ferahlattı.

Fakat asıl önemli olan konu bir sonraki bölüme kaldı. Zeynep Cansız’ ın Kadir’ in babası olduğunu biliyordu ve bunu Haydar’ a söyledi. Kadir’ in ise gerçek babasını öğrenip öğrenemeyeceği son anda merak konusu oldu. “Çarpışma” dizisine ait bu gelişmeler ve daha fazlası haftaya yayınlanacak olan 21. Bölüme kalmış gibi görünüyor. Show TV ekranlarında Perşembe günleri izlenme rekorları kırmaya devam edecek olan “Çarpışma” ilgi ile izlenmeye devam edecek. Aksiyon, heyecan ve meraka dair bir Türk dizisinden beklenenin çok daha fazlası Show TV ekranlarına gelen “Çarpışma” dizisinde…

Dizinin hemen ardından 10 Mayıs Perşembe 2019 tarihinde ekrana gelecek 21. Bölümün tanıtım reklamı da yayınlandı. Sizler de bu bölüme TV Reklamı vermek isterseniz, hızlı ve güvenilir adresimizden yararlanabilirsiniz. Her zaman avantajlara sahip, öncelikli avantajlardan yararlanmak amacıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Her zaman uygun ücretler ile kaliteyle hızı birleştirmenin etkisini yaşamaktayız

Sizler de Perşembe günlerinin Show TV ekranlarında vazgeçilmez dizisi “Çarpışma” için TV Reklam yayınlamak isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Böylelikle her zaman dizilerin sevilen yüzünde kendinize ait, reklam ve içerikleri görebilirsiniz. Detaylı bilgiler, ödeme koşulları ve yayın süresi ile ilgili bilgi almak için iletişim adreslerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. “Çarpışma” vazgeçilmezi reklamlar ve içerik üretimleri her zaman sorunsuz şekilde firmamız tarafından sağlanmaktadır. Böylelikle Perşembe günlerinin sizin için apayrı bir yeri olacaktır.

Dizi Magazin

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Payitaht Abdülhamid Artık Oldukça Zorlu Bir Döneme Giriyor
Next reading
Çarşamba Günlerinin Rakipsiz Lideri ” Diriliş Ertuğrul” 146. Bölümü Yayınlandı