TV Reklam Paketleri

Ulusal TV Reklam Paketleri ve TV Reklam Fiyatları

TV Reklamlarında müşteri netlik ister. Hangi TV Kanalın da saat kaçta reklam yayınlanacağını ve de kaç para ödeyeceğini bilmek ister. Tabi ki en doğal hakkıdır. Sırf müşterinin bu isteğini karşılamak için TV Reklam Paketleri oluşturulur. Aslında doğru çalışma yöntemi bu değildir. Çünkü anlık TV Reklam Fiyat düşüşlerinden, kelepir saniyelerden, okazyonlardan faydalanamazlar. Bu en çok TV Reklam Ajanslarını sevindirir. Büyük markalar cpp yöntemi ile çalıştıkları için TV Reklam Paketlerine ihtiyaç duymazlar. Daha ziyade orta ve kısa vadede kampanya tanıtmak isteyen müşterilerde bu çalışma şekli daha sık kullanılır.

TV Reklam Paketleri daha çok tematik kanallar için hazırlanır. Çünkü saniye fiyatları standarttır. TV Reklam Paket’i yapmak ve kullanmak bu kanallarda ajansa kolaylık sağlar. Ana kanallarda TV Reklam Paketi yapmak ajans içinde müşteri içinde risk teşkil eder. Atv, Startv, Showtv gibi kanallar saniyelik ölçüm aldıklarından her koşulda programın reytingi değişebilir. Tabi fiyatta aynı yönde etkilenir. Yaptığınız dizi paketinden bir haftada büyük zarar edebilir ya da yayınlayamayabilirsiniz. En doğru yöntem haftalık TV Reklam Paketleri oluşturmaktır.

Örneğin Show TV de yayınlanan Çukur dizisinin 2. Sezon ilk bölümünün TV Reklam Fiyatı ile ikinci veya üçüncü  bölümünün fiyatı arasında büyük farklar oluşmuş ve bir çok TV Reklam yayınlanmamıştır. Ya da Kanal D de büyük ümitlerle yayına giren ve birkaç hafta sonra kötü reytinglerden dolayı yayından kaldırılan Bir Cihan Fatihi dizisi çok yüksek fiyatlarla başlamış fakat beklenilen reytingi alamamıştır. TV Reklam Paketleri ile bu dizide TV Reklam satın alan müşteri tamamen hüsrana uğramıştır.

TV Reklam Paketleri için en mantıklı alan daha önce de söylediğimiz gibi tematik kanallar olacaktır. Hatta Cnn Türk TV Reklam Paketleri, NTV TV Reklam Paketleri, Habertürk TV Reklam Paketleri gibi ayrı ayrı da yapılabilir. Ülkemizde TV Reklam Paketleri oldukça yoğun kullanılan bir satış yöntemidir. Alıcının netlik isteği satıcının kolaya kaçması ve kanalın bu durumdan faydalanması söz konusudur.

Aslında TV Reklamlarında bir standart yoktur. Ajans burada markanın detaylı bir emarını çekip reçete hazırlamalıdır. Ya da terzi gibi her bedene farklı bir ölçüde dikmelidir. İlla TV Reklam Paketleri kullanılacak ise bu haftalık olmalı ve iyi takip edilmelidir. TV Reklam Ajansları bu paketleri her firmaya ayrı ayrı oluşturmalıdır. Müşterisinin ürününü, hedef kitlesini ve pazardaki yerini iyi bilip detaylı reyting raporları oluşturmalıdır. TV Reklam Paketleri hazırlarken demografi ,sosyal ve siyasal yapıyı da göz ardı etmemelidir.

Ülkemizde TV Reklam Paketlerini en iyi yöneten firma Embay Medya’dır. Sizler için özel olarak hazırlanmış başlıca TV Reklam Paketlerini Buradan İnceleyebilirsiniz.

Program Reklam Türü Day Part Süre / Saniye Tekrar
ATV | Cem Öğretir İle Spot PT 8 1
StarTV | Nazlı Çelik İle Spot PT 8 1
ShowTV | Ana Haber Spot PT 8 1
Kanal D | Buket Aydın’la Spot PT 8 1
FoxTV | Fatih Portakal Spot PT 8 1
TRT 1 | Ana Haber Spot PT 8 1

Popüler Ana Haber Programlarında TV Reklam!
Hemen En Uygun TV Reklam Fiyat Teklifi Alın | 0 312 446 7007

Kanal Program Yayın Günü Reklam Türü Day Part Süre Tekrar
ATV Eşkıya Dünyaya H.O. Salı Bant PT 8 1
ATV Sen Anlat Karadeniz Çarşamba Bant PT 8 1
StarTV Ufak Tefek Cinayetler Salı Bant PT 8 1
StarTV Söz Pazartesi Bant PT 8 1
StarTV İstanbullu Gelin Cuma Bant PT 8 1
ShowTV Çukur Pazartesi Bant PT 8 1
ShowTV Çarpışma Hafta İçi Bant PT 8 1
ShowTV Gülperi Hafta İçi Bant PT 8 1
Fox TV Kadın Salı Bant PT 8 1
Fox TV Savaşçı Cuma Bant PT 8 1
TRT 1 Diriliş Ertuğrul Çarşamba Bant PT 8 1
TRT 1 Payitaht Cuma Bant PT 8 1

Popüler TV Dizilerinde TV Reklam!
Hemen En Uygun TV Reklam Fiyat Teklifi Alın | 0 312 446 7007

Kanal Prgram Reklam Türü Day Part Süre Tekrar
ATV 10:00 Müge Anlı Tatlı Sert Bant OPT 8 1
ATV 16:00 Esra Erol la Bant OPT 8 1
StarTV 08:00 Özlem Denizmen’le Kadınca Bant OPT 8 1
ShowTV 11:00 Zahide Yetiş (Canlı) Bant OPT 8 1
ShowTV 14:00 Gelin evi (Tekrar) Bant OPT 8 1
Kanal D 12:15 Gelinim Mutfakta Fatih Bant OPT 8 1
Kanal D 15:45 Magazin D (Canlı) Bant OPT 8 1
Kanal D 13:00 Şule İle Vitrindekiler Bant OPT 8 1
Fox TV 11:15 Mehmet Özer Mutfakta Bant OPT 8 1
Fox TV 16:15 Zuhal Topal ile Sofrada Bant OPT 8 1
TV 8  10:00 Gel Konuşalım (Canlı) Bant OPT 8 1
TV 8  16:00 Yemekteyiz Bant OPT 8 1
TV 8  12:30 Magazin 8 (Canlı) Bant OPT 8 1

Güngüz TV Programlarında TV Reklam!
Hemen En Uygun TV Reklam Fiyat Teklifi Alın | 0 312 446 7007