TRT’de de Yayınlanan Diriliş Ertuğrul Dizisinde Hemen Reklam Rezervasyonu Yapın!

TRT’nin medar-ı iftiharı diyebilir miyiz? Bizce kesinlikle diyebiliriz… Televizyon sektörünün görüp görebileceği en muhteşem, en etkili ve izleyicisinde adeta 1100 – 1200 yılları arasında yaşıyormuş hissi uyandıran dev bir yapım… Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcılığını Mehmet BOZDAĞ’ın üstlendiği, Yönetmenliğini Metin GÜNAY’ın yaptığı, Engin Altan DÜZYATAN, Esra BİLGİÇ, Hülya DARCAN ve daha pek çok oyunculukta kendini aşmış usta oyuncu kadrosu ile bir bütün olan dizi Osmanlı Devletinin kuruluşundan hemen bir önceki safhayı anlatıyor.

Aslına bakarsanız günümüzde tam da ihtiyacımız olan milli duguların, birlik beraberliğin, en önemlisi de 1000 yıl önce bile halen devam eden ülkemiz üzerinde oynanan oyunların açık şekilde gösterildiği, kesinlikle izlenmeye değer bir dizi olduğu muhakkak. Diriliş Ertuğrul dizisi yüz yıllar öncesinde Türk’lerin kendilerine yurt arayışları, tutunma ve de en önemlisi Allah’ın dini İslam’ı tüm dünyaya duyurma çabası için canı pahasına, şehit olma arzusu ile düşmanla nasıl cenk edildiğini ve Türklerin dünya üzerindeki gelmiş geçmiş en iyi savaşçıları olduğunun da bir göstergesidir.

Sevgili ziyaretçiler… Diriliş Ertuğrul dizisini her hafta ilgiyle izleyip “aman bu bölümü kaçırmamam lazım” diyenler iyi bilirler. Dizi yayınlanan son bölümünde adeta “şimdi ben de orada olsaydım da şöyle yapsaydım” dedirterek izleyiciyi ekrana kilitlemişti. Ertuğrul kendisini esir alan köle tüccarlarının elinden kurtulmayı başarmış ve obasına döndükten sonra da hanlı pazarın satışına mani olarak her zaman olduğu gibi o müthiş kudretini herkese bir kere daha göstermişti.

Gelecek bölüm 29 Aralık Çarşamba günü de yayınlanacak olan fragmanından da anlaşılacağı üzere yine nefes kesen bir bölüm olacağı muhakkak. Dolayısıyla yeni bölümünü büyük bir merakla bekleyen izleyicinin oldukça sabırsız olduğuda bir sır değil sanırım. Diriliş Ertuğrul gibi diğer ilgiyle izlenen tüm dizilerin fragmanlarını izlemek ya da dizi oyuncuları ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu alanda wow media tv yine üstün hizmetler vermeye devam edecektir.

 

Dizi Magazin

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + 17 =

Previous reading
Star TV ‘de Yayınlanan Söz Dizisinde Hemen Reklam Rezervasyonu Yapın!
Next reading
Show TV ‘de Yayınlanan Çukur Dizisinde Hemen Reklam Rezervasyonu Yapın!