Show TV ‘de Yayınlanan Çukur Dizisinde Hemen Reklam Rezervasyonu Yapın!

Show TV'de Yayınlanan Çukur Dizisinde Reklam Vermek İçin Hemen Reklam Rezervasyonu Yapın!

İşte yine bir Aras Bulut İynemli klasiği…
Henüz kısa bir süre önce yayına girmesine rağmen Show Tv’nin Pazartesi günleri saat 20:00’da izleyicisi ile buluşturduğu dizisi Çukur. İzleyiciden tam not almayı başaran ve son yayınlanan 5. bölümü ile de reyting rekorları kırmış yapımlardan sadece bir tanesi…
Dizinin senaryosundan biraz bahsetmek gerekirse; dizide sıradan bir sokak mafyasının aksine esasen aile içi çatışmalardan tutun da çocuk yaşta bozulan insan psikolojisinin, taravmaların yetişkin çağlarda gizlendiği yerden çıkarak nelere mal olduğuna da değinen daha önce işlenmemiş bir hikaye olduğunu düşünüyoruz.

Dizide çocuk yaşta üvey babasının annesini gözleri önünde öldürmesi sonucu mahallesinden zorla koparılmasının ardından bir şekilde kaçakçılık ile uğraşan bir mafya lideri olarak yeniden eski mahallesine geri dönen ve o mahallenin asıl sahipleri olan koçovalılarla bir savaş içine giren Vartolu Karakterini canlandıran Erkan KOLÇAK KÖSTENGİL’den tutun da Yeşilçamın unutulmazlarından olan Sultan KOÇOVALI karakteriyle Perihan SAVAŞ, Yamaç karakteriyle Aras Bulut İYNEMLİ, baba karakterini canlandıran Ercan KESAL ve daha saymakla bitiremediğimiz müthiş bir oyuncu kadrosu ile Show Tv her zaman ki gibi yine izleyicilerini şaşırtmayarak böylesine eşsiz bir diziyi bünyesine almayı başarmış görünüyor.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde sürpriz isimlerinde diziye dahil olacağı söylentileri izleyicileri daha da heyecanlandırarak her bölümü merakla takip ediliyor. Bu sürpriz isimlerden birinin Burak SERGEN olduğu ve Baykal karakteri ile yer altı dünyasının en ürkütücü isimlerinden olacağı iddiası ile yine ekranın sevilen simalarından Ahmet Tansu TAŞANLAR’ın da Avukat Nazım karakteri ile diziye dahil olacağı yönünde bir takım söylentilerin kulislerde gezindiğini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Çukur dizisi bizce daha uzunca bir süre ekranlarda seyirciyle buluşarak Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasına dahil olacağa benziyor. Siz ne dersiniz?

Bakalım bu haftaki bölümde- Vartolu çocukluk aşkı ile karşılaşacak mı? ya da Koçovalılar aralarındaki diğer haini bulabilecek mi? Bizde sizler gibi nefesimizi tutanak dizinin yeni bölümünü merakla izleyecek ve yine ardından sayfamızdan dizi ile ilgili geniş yorumlarda bulunacağız. Sizleri de sayfamızda görmek isteriz… keyifli seyirler….

Show TV’de Yayınlanan Çukur Dizisinde Reklam Vermek İçin Hemen Reklam Rezervasyonu Yapın!

0 312 446 7007 | info@embaymedya.com

Dizi Magazin

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + 15 =

Previous reading
TRT’de de Yayınlanan Diriliş Ertuğrul Dizisinde Hemen Reklam Rezervasyonu Yapın!
Next reading
Show TV ‘de Yayınlanan Çukur Dizisinde Hemen Reklam Rezervasyonu Yapın!