Payitaht Abdülhamid Artık Oldukça Zorlu Bir Döneme Giriyor

Her Cuma TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Payitaht Abdülhamit dizisi, 2. Abdülhamit’ in hayatını anlatmaktadır. Devlet yönetimine dair derin bilgileri bulunan Abdülhamit’ in politikasını günümüz şartlarında da takip edebilmek ve onu anlamamıza yardımcı olabilmek amacıyla hazırlanmış dizi oldukça etkileyici ve heyecanlı sahnelere tanıklık etmektedir. Bizlere Osmanlı’ yı sevdiren ve Osmanlı Devletinde yer alan birtakım kural ve kaideleri bugün anlamamıza vesile olan dizinin oldukça seveni bulunmaktadır.

3 mayıs 2019 Cuma günü Payitaht Abdülhamit isimli dizi, TRT ekranlarında saat 20.00’ da yayınlanmaya başladı. Dizinin 84. Bölümü olan ve oldukça heyecanlı gelişmeleri bir arada bulunduran dizide denge savaşlarının hem saray içinde hem de saray dışında yaşandığını görmekteyiz.

Payitaht artık oldukça zorlu bir döneme giriyor. Yunan Harbi’ nin kazanılmasının ardından, protokolde zorlu mücadeleler de bekleyişini sürdürmektedir. Parvus ve Abdülhamit artık yüz yüze gelecek ve Osmanlı Devleti için mücadele verecektir. 2. Abdülhamit Osmanlı Devleti’ ne karşı olup, onu yıkmak isteyenler ile aklı sayesinde mücadeleden vazgeçmeyecektir. İki sultan arasında denge savaşlarının da yaşandığı bu zorlu günlerde kötülerin yüzleri artık gerçek manası ile ortaya çıkacaktır. Artık bütün savaşlar Payitahtta gerçekleşecektir. Hem iç hem dış savaşların artacağı bir sonraki bölümün tanıtımı yayınlanmamıştır. Bu nedenle izleyiciler de oldukça meraklı şekilde yeni bölümü beklemektedir. Yeni bölüm olan 85. Bölümün haftaya Cuma günü 10 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanması bekleniyor. Yeni bölüm tanıtımı ardından verilmeyen dizinin haftaya merak uyandırması bekleniyor. Ayrıca hafta içi tanıtım reklamının da geleceği beklentiler arasındadır.

Cuma günleri TRT ekranlarının vazgeçilmezi olan dizi Payitaht Abdülhamit’ e TV Reklam vermek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede TRT ekranlarında reklamınızı yayınlamış hem de sevdiğiniz dizinin keyfini çıkarmış olursunuz. Uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile firmamız sizlerin TV reklam konusunda her zaman yanında yer almaktadır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız halinde reklam bilgileri için detaylı görüşme tarafınıza sağlanacaktır. En çok izlenen kanal ve en çok izlenen dizide TV Reklam ayrıcalığı şansını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

Dizi Magazin

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + 1 =

Previous reading
Bir Yaz Dizisi Olarak Başlayan ve Ardından Çok Sevilen Erkenci Kuş Cumartesi Günlerinin Neşesi Oldu
Next reading
Yayına Girdiği İlk Andan Büyük İlgi Ve Sevgiyle Karşılaşan “Çarpışma” Tam Gaz Devam Ediyor