Çukur Dizisinin 64. Bölümü Yayınlandı. Hem Totalde Hem de AB Grubunda Reyting Zirvesindeki Yerini Aldı

6 Mayıs 2019 tarihinde pazartesi günü ekranlara gelen Çukur dizisinin 64. Bölümü yayınlandı. Yayınlanan bu bölüm hem totalde hem de AB grubunda reyting zirvesindeki yerini aldı. Tüm reyting rekorlarını kırarak birinci sıradaki varlığını koruyan Çukur, Türkiye’ de ve Avrupa’ da pazartesi günlerinin en sevilen dizisidir. Hal bu olunca Çukur dizisinde TV Reklam konusunda hem paylaşma hem de izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Çukur dizisi bu yıl 2. Sezona da ev sahipliği yapıyor. Bu başarı ile uzun yıllar boyunca ekranda kalacak olan Çukur her yaş grubundan izleyici kitlesine sahip. Pazartesi günü ekranlara gelen 64. Bölümde Yamaç aradığı ve tüm ulaştığı sırada Yücel’ i elinden kaçırıyor. İdris de Azer Kurtuluş ile karşı karşıya geliyor. Cumali ve Damla hayatlarının sırrını öğrenerek farklı durumların içine düşüyorlar. Aliço ile Koçovalılar birlikte hareket ederek emmi, Medet, Azer, Kemal ve Metin beşlisinin önüne çıkıyor. Bu beşli tehlikeyi durdurabilmek için birlikte hareket ediyorlar. Azer ile karşı karşıya geliyorlar. Azer’ in tek bir isteği var kardeşi Savaş’ ın intikamını almak. Bu nedenle de Azer kolay kolay Çukur’ u terk etmeyeceğe benziyor. Bunu hareketleri ve cümleleri ile de her fırsatta gösteriyor. Bu nedenle aksiyon, heyecan ve maceranın eksik olmayacağı yeni bir bölüm ile 13 Mayıs 2019 tarihinde Pazartesi günü ekranlara gelecek.

Türkiye ve Avrupa TV Kanallarının en çok izlenen dizisi Çukur’ u izlemek ve TV Reklam Vermek için pazartesi günlerini iple çekebilirsiniz.

Pazartesi günlerinin en vazgeçilmez dizisi Show TV’ den Çukur’ da her bölüm yeni olaylar ve yeni heyecanlar yaşanıyor. Sizler de bu heyecanın içerisinde olmak için TV Reklam konusundaki fikirlerinizi firmamız ile paylaşabilirsiniz. Firmamız sizlere TV Reklam konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır. En çok izlenen dizilerde reklamlarınızın yer alması ve daha fazla izleyici ile buluşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Her zaman güvenilir isimler ile çalışmanın vermiş olduğu gurur ile işlerinizi kolaylıkla yaparız. Size de en sevilen dizilerde isimlerinizi izlemek kalır. Bilgi, görüş ve öneriler için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dizi Magazin

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =

Previous reading
Çukur Dizisinin 64. Bölümü Yayınlandı. Hem Totalde Hem de AB Grubunda Reyting Zirvesindeki Yerini Aldı
Next reading
Bir Yaz Dizisi Olarak Başlayan ve Ardından Çok Sevilen Erkenci Kuş Cumartesi Günlerinin Neşesi Oldu