Çarşamba Günlerinin Rakipsiz Lideri ” Diriliş Ertuğrul” 146. Bölümü Yayınlandı

1 Mayıs Çarşamba günü 146. Bölümü yayınlanan Diriliş Ertuğrul Dizisinin 146. Bölümü yayınlandı. Bu yayın ile yine heyecanlı sahneler yaşandı.1 Mayıs 2019 tarihli 146. Bölüm olarak yeni bölümü ile ekranlara gelen “Diriliş Ertuğruldizisi, Ertuğrul Bey’ in tarihe geçecek sözlerini bünyesinde barındırmaktadır.

İlbilge, abisi Beyolat’ı Ertuğrul Bey’ in desteği ile tuzağa düşürdü. Beybolat da hazırlanan bu tuzağa düşerek albastı olduğunu ortaya çıkardı. İzleyiciler onunla ilgili ne son beklediğini bir sonraki bölüm heyecanla bekleyecekler. Hem Beybolat’ ın bundan sonraki durumu hem de başta İlbilge olmak üzere diğerlerinin Beybolat’ a karşı tutumları bir sonraki bölümde kaldığı yerden devam edecektir.

Bu arada Gündoğdu’ nun yıllar sonra Söğüt’ e gelmesi ve bu ziyaret sonrasında meydana gelen kayı obasında artık yeni değişikliklerin ortaya çıkacak olması Diriliş Ertuğrul sevenleri merak içerisinde bırakmıştır. Fragmanı heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul dizisi 147. Bölümü ile 8 Mayıs Çarşamba günü ekranlara gelecektir. Bu sayede meraklı bekleyiş son bulacak ve tüm taşlar yerine oturacaktır. Moğollara karşı direnen ve savaşa girişen Ertuğrul Bey ve Gündoğdu’ nun başına gelecek maceralar için 8 Mayıs Çarşamba günü de TRT ekranlarında izlenme rekorları kırılacaktır.

Popüler TV Dizileri ve TV Programlarında reklam vermek herkesin ümit ettiği bir şeydir. Bu dizilerin de reyting rekoru kıran önemli bir dizi olması reklamın da içeriğini kaliteleştirmektedir. Bu nedenden dolayı TV Reklamları ön plana çıkmıştır. Ulusal TV Medya Satınalma Ajansımız WOW Medyatv olarak ürünlerinizin TV Reklam ve içerik tanıtımlarını yapmak için sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Her zaman sevilen diziler tercih edilirken, önemli diziler de reklam almaya başlamıştır. Bu fırsatlardan yararlanmak için “Diriliş Ertuğrul” dizisine dair içerik reklamlarınız için bizlere iletişim numaralarından ulaşabilir ve kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Sizler de en sevdiğiniz Dizilere TV Reklam Vermek için bizlere ulaşabilirsiniz. Çarşamba günlerinde izleyicileri TRT ekranına kilitleyen meşhur dizi “Diriliş Ertuğrul” dizisinde TV Reklam yayınlamak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hem sevdiğiniz dizinin keyfini çıkarırken hem de kendi TV Reklamlarınızı burada görebilirsiniz.

Hemen TV Reklam Marka Temsilcimizi Arayın!

Tel & Fax | 0 312 446 7007

Dizi Magazin

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Yayına Girdiği İlk Andan Büyük İlgi Ve Sevgiyle Karşılaşan “Çarpışma” Tam Gaz Devam Ediyor
Next reading
MKE Ankaragücü İsim Sponsorunu Arıyor