Bir Yaz Dizisi Olarak Başlayan ve Ardından Çok Sevilen Erkenci Kuş Cumartesi Günlerinin Neşesi Oldu

4 Mayıs 2019 tarihinde ekranlara gelen Erkenci Kuş dizisi cumartesi günümüze neşe kattı. Bir yaz dizisi olarak başlayan ve ardından çok sevilmesinden dolayı dizi sezon hayatına başlayan Erkenci Kuş dizisinin oldukça fazla izleyici kitlesi bulunuyor. İçinizi ısıtacak, aşk dolu ve bir o kadar da eğlence dolu dizi yapımcılığını üstlenmek oldukça büyük iş. Bu nedenle Erkenci Kuş dizisi, genç kitle tarafından oldukça takip edilen ve sevilen bir dizi olarak ekranlarda yerini alıyor.

Bu cumartesi ekranlara gelen Erkenci Kuş dizisinde Can ve Sanem için ayrılık süreci bitiyor. Can ile Sanem uzun zamandır ayrı kaldılar. İzleyici de artık onarın birleşmesini istiyor. Çünkü onlar hayatlarını aşkını buldular ve bunu da kendileri fark edip kaybetmek istemiyorlar. Sanem’ in kitabına dair başarıları ve arkadaş çevresi de ona Albatros’ un aşkını unutturamıyor. Fakat zor zamanlarında yanında olamamasından dolayı ona büyük bir kırgınlık yaşıyor. Aynı şekilde Can da onu unutamıyor. Sürekli Sanem’ i düşünüyor ve düşündüğü bu zamanda hatalarının da farkına varıyor. Ondan ayrı geçen sürede dünyayı gezse de her gittiği yerde aklına Sanem geliyor. Remide Hanım’ ın ısrarları üzerine babasını görmek için İstanbul’ a gelen Can, arkadaş çevresinin de göstermiş olduğu ısrar nedeniyle Sanem ile bir araya gelir. Bu sayede yeni aşk küllerinden tekrar doğmaya başlayacaktır. Bir sonraki bölümü olan 11 Mayıs Cumartesi Star TV ekranlarında büyük bir merak ile izleyiciyle buluşacak.

Sizler Star TV ekranlarına her cumartesi konuk olan ve cumartesinin vazgeçilmezi haline gelen Erkenci Kuş dizisinde TV Reklam Vermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız detaylı bilgi ve görüşmeler sayesinde Cumartesi günlerinin izlenme rekoru kuran ve reytinglerde her zaman üst sıraları paylaşan Erkenci Kuş dizisinde reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. TV Reklam denilince akla ilk gelen firma olarak her zaman o günün en özel ve en çok izlenen dizilerini seçmekteyiz. Bu sayede reklamlarınız daha fazla kitleye ulaşır. Ayrıca sevdiğiniz dizilerde de isim bırakmış olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşırız. Detaylı bilgi, görüş, öneri ve istekleriniz için iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz.

Dizi Magazin

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 − eight =

Previous reading
Çukur Dizisinin 64. Bölümü Yayınlandı. Hem Totalde Hem de AB Grubunda Reyting Zirvesindeki Yerini Aldı
Next reading
Payitaht Abdülhamid Artık Oldukça Zorlu Bir Döneme Giriyor